Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ukončení turistické sezóny 2007

30. 11. 2007

Sešli jsme se u restauraci U Milana v Havířově-Šumbarku. Celá skupina se podílela na přípavě a už od 16. hodiny byli přítomni první hosté. Nálada se postupně zlepšovala díky jídlu a pochutinám a hlavně díky Oldovi Stachovi, který svými hudebními doprovody a zpěvem se svou vnučkou Katkou Štěpánkovou rozezvučel zdejší hezky upravenou hospůdku.

Nejprve jsme zhodnotili co pěkného rok 2007 přinesl a jako nejhezčí akce byl označen Štramberk s překvapením. Pak jsme si domluvili hledání akcí v archívu (hledáme data starých akcí - kdo ví kdy byl Kroměříž s arcibiskupskými sklepy, pak ještě Wieliczka s Krakowem a třídenní Ropička). Poděkovali jsme Honzovi Markovi za novinovou prezentaci o nás a pak už se uvidíme na Výročním setkání na Institutu 21. ledna 2008 a na plese první den února 2008.

A pak začala další - velmi důležitá a příjemná část setkání.- Maruška Stachová slavila kulaté výročí. Na její počest přišel i kouzelník - Radek STACH, který nám předvedl zajímavá čísla a i když jsme stáli blízko něj - neměli jsme šanci zjistit jeho mistrné kousky. A ještě jedno číslo stojí za zmínku - Maruška dostala "HOBLA". Pak jsme se pustili do tančení, guláše, něco vínka, pálenky a piva a zábava pokračovala až do 22.30 hodin, kdy už jsme pomalu začali opouštět místo setkání, na kterém bylo moc a moc fajn.

 

Náhledy fotografií ze složky Foto 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář